top of page
Vlasová mezoterapie - růst vlasů

Vlasová mezoterapie

Ošetření, které dodá pokožce hlavy ty správné živiny pro růst vlasů a zastaví vypdávání

Lysinky, ustupování a řídnutí vlasů spolu se smutným pohledem na vlasy vyčesané po každém koupání i během dne umí ženy i muže pořádně potrápit. Někdy za vypadávání vlasů mohou geny, jindy kolísání hormonální hladiny, stres nebo třeba rychlé zhubnutí.

Vlasová mezoterapie je způsob, jak dopravit látky potřebné pro růst vlasů přímo k vlasovým kořínkům. Díky mezoterapii pokožka hlavy dokáže lépe regenerovat, vlasy se stávají silnějšími a vitamíny obsažené v koktejlu přispívají k opětovnému růstu.

Výhody ošetření

  • Vlasové kořínky dostávají potřebnou výživu

  • Zlepšuje se stav pokožky hlavy

  • Vlasy jsou hustší, silnější a lesklejší

  • Pokožka se lépe prokrvuje, což napomáhá k výživě a okysličení buněk

  • Nejefektivnější metoda na podporu růstu vlasů

  • Zákrok je téměř bez bolesti

Průběh zákroku

Při vlasové mezoterapii aplikujeme malými jehličkami přímo do vrstvy kůže, která vyživuje kořínky vlasů, léčivou látku obsahující růstové faktory, kmenové buňky, vitamíny a další léčivé látky. Spolu s klíčovými živinami tak vlasové kořínky zároveň dostávají impuls k obnově vlasů. Zákrok trvá 30-60minut.

Po zákroku

Po ošetření bývá vlasová pokožka lehce zarudlá, tyto příznaky však rychle ustupují. Přibližně jeden den může být kůže také citlivá na dotek. Nicméně ihned po ošetření se může pacient vrátit ke svým obvyklým činnostem. Důležité je ošetřenou pokožku hlavy neškrábat ani jinak nedráždit.

bottom of page