top of page
Zdraví a výživa

ZDRAVÍ A VÝŽIVA

Náš přístup je zaměřen na poskytování komplexních a odborných rad, podpory na míru a vědecky ověřených metod, které Vám pomohou činit informovaná rozhodnutí o Vašich stravovacích návycích a výběru potravin. Naším cílem je vést Vás ke zdravějšímu způsobu života a zároveň se vyhýbat potenciálně rizikovému chování, které může zapříčinit zdravotní potíže.

Vždy hledáme a řešíme příčinu nikoliv pouze následek, abychom zajistili Vaši maximální spokojenost a dlouhodobě udržitelné výsledky. Naším konečným cílem je pomoci vám snížit Váš biologický věk a prodloužit Vaše aktivní a zdravé roky. Zjistěte, jak Vám naši lékaři mohou pomoci vydat se na cestu ke zdravějšímu a živějšímu životu. Udělejte první krok ke zdravější budoucnosti a objednejte se na konzultaci ještě dnes!

Udělejte první krok ke zdravější mysli a srdci pomocí sezení sestavených na míru právě Vám. Objevte bezpečný prostor k prozkoumání svých myšlenek, emocí či řešení potíží a vydejte se na cestu sebeobjevování. Upřednostněte svou duševní pohodu a překonejte obavy či předsudky. Ať už chcete lépe porozumět sám/sama sobě, zbavit se závislostí, překonat strach nebo fobii, snížit stres, zlepšit svůj zdravotní stav, podpořit osobní rozvoj, odstranit nechtěné zlozvyky, skoncovat s nespavostí či mnoho dalšího.

Naším cílem je Vaše zdraví a spokojenost, a tudíž se vždy zaměřujeme na prevenci a příčinu, nežli jen dočasné zlepšení následků.

Nevnímáme klienta přes diagnózy, protože chceme vidět člověka jako jedinečnou individualitu.

Včasná prevence je klíčová, protože umožňuje včasnou detekci a léčbu v ten nejúčinnější čas. Chápeme, že sestavení komplexního pohledu na vaše zdraví může být složitý proces. Koordinace různých testů v různých zařízeních často vede k dlouhým čekacím dobám na schůzky. S námi nabízíme bezproblémové řešení. Všechna potřebná vyšetření probíhají na jednom místě a zajišťují důkladné zhodnocení vašeho zdravotního stavu. Spoléhat se jen na výsledky testů bez komplexní perspektivy může být někdy zavádějící. Proto je náš přístup jiný. Každý výsledek vyšetření je pečlivě interpretován. Tím je zaručeno objektivní zhodnocení vašeho zdravotního stavu. Udělejte první krok ke zdravější budoucnosti. Naplánujte si konzultaci ještě dnes a investujte do šťastnějšího zítřka.

Zaměřujeme se na poskytování komplexních a odborných služeb na míru. A proto nabízíme širokou škálu vitaminových infuzí, ze které si jistě vyberete tu pravou právě pro Vás. Naším konečným cílem je Vaše zdraví a spokojenost, a tudíž Vám přinášíme bezpečný a garantovaný způsob podání vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek do vašeho těla. Vitamínovou infuzí  dostanete silnější, rychlejší a účinnější dávku, než byste získali z jídla nebo tablet. Vitaminy přímo do žíly v koncentrovanější formě jsou efektivnější a šetrnější pro vaše zažívání než pilulky. 

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si infuzní balíček přesně podle vaší aktuální potřeby. Pokud si nebudete jistí, náš specialista Vám poradí.

bottom of page