top of page
MP Clinic

TVÁŘ

Jsme tu, abychom vám představili ty nejmodernější přístroje, které zaručují dlouhodobé, ale především viditelné výsledky. Na základě konzultace vám doporučíme ošetření, které je pro vás vhodné a splní veškeré vaše cíle.

Pyšníme se inovativním přístrojem EmFace, jehož ošetření jako jediné na světě vyhladí vrásky a zvýrazní kontury obličeje, a to za pouhých 20 minut bez použití skalpelu či jehly. Objevte svět omlazení, sebevědomí a splněných přání společně s naším týmem, který tu je pro zajištění vaší spokojenosti.

Přijďte na nezávaznou konzultaci a dozvěďte se více o tomto nadčasovém přístroji.

Zabýváme se kůží, jejími deriváty a chorobami. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli v boji proti různým kožním onemocněním či estetickým nedostatkům. Zaměřujeme se na příčinu problému a ne jen na dočasné odstranění následku. 

Poskytujeme komplexní konzultace, které zajistí maximální množství informací pro Vaši důvěru a spokojenost se zvoleným postupem.

Pokud Vás trápí bradavice, pigmentové skrvny, ekzémy, růžovka či jiné kožní nepříjemnosti, přijďte na bezplatnou konzultaci a zjistěte více o možných řešeních.

Naše ošetření zahrnují především nechirurgické postupy navržené tak, aby přinášely přirozeně vypadající výsledky. Od botoxu a dermálních výplní až po pokročilé techniky omlazení pleti, naše nabídka je pečlivě vybírána tak, aby řešila řadu problémů. Věříme v personalizovaný přístup k estetické medicíně. Náš tým zkušených profesionálů si udělá čas na pochopení vašich individuálních přání a ve spolupráci s vámi vytvoří plán na míru, k dosažení stanovených cílů. Jste připraveni vydat se na cestu k většímu sebevědomí a přirozené kráse? Pojďme společně odemknout váš skutečný potenciál a pozvednout váš vzhled.

Nalezněte revoluční přístup k neinvazivní léčbě, která nabízí mnoho řešení pro různé kožní a estetické problémy.Je to všestranný nástroj, který dokáže řešit širokou škálu kožních nedostatků, včetně jemných linek a vrásek, nepravidelností pigmentace, vaskulárních lézí a dalších. Ať už hledáte nejlepší cestu proti stárnutí nebo chcete skoncovat s konkrétním kožním onemocněním, naše laserová ošetření jsou pro vás řešením. Protože věříme v informované rozhodování, naše konzultace vám poskytují příležitost klást otázky, porozumět procesu léčby a stanovit realistická očekávání výsledků, kterých můžete dosáhnout.

Věnujeme se posílení a omlazení přirozené krásy jednotlivce. Boj proti známkám stárnutí je jedním z hlavních cílů kosmetické medicíny. Naše ošetření jsou přizpůsobena tak, aby redukovala jemné linky, vrásky a kožní změny související s věkem, abyste mohli vypadat a cítit se co nejlépe v každém věku. Chápeme, že skutečná krása přesahuje hloubku kůže. Proto poskytujeme komplexní konzultace, které zajistí maximální množství informací pro vaši důvěru a spokojenost se zvoleným postupem. Náš tým také nabízí rady ohledně domácí péče po ošetření a postupů péče o pleť, které vám pomohou udržet výsledky.

bottom of page