top of page
Potravinové intolerance - intolerance na potravinu test

Potravinová intolerance

Test potravinových intolerancí

Trápí Vás časté bolesti hlavy, únava, nadýmání, bolesti břicha či ekzémy?  Či si procházíte jinými zdravotními problémy, se kterými si nevíte rady? Příčinou mohou být některé běžně konzumované potraviny. Řekněte stop nepříjemným pocitům po jídle!
Bezbolestný a přesný test odhalí potraviny, na které je vaše tělo přecitlivělé. V případě potvrzení intolerance je třeba provést úpravu jídelníčku. Specialistka s Vámi následně projde potravinu/potraviny, které
 Vašemu tělu nesedí a doporučí Vám jak dále postupovat.

Lepší trávení

Vaše zdravotní potíže a špatné trávení může být způsobeno intolerancí na některé potraviny. Zjištěním těchto potravin ​zlepšíme vaše trávení a celkový stav organismu.

Posílení imunitního systému

Trávicí soustava je primární jednotkou lidského imunitního systému. Díky testu potravinových intolerancí vám zajistíme odolnost proti nemocím, posílíme váš imunitní systém a zlepšíme kondici.

Konec potravin, které vám ubližují

Je dost pravděpodobné, že každý den jíte potraviny, které nedělají vašemu tělu dobře. Potravinové intolerance jsou něco jiného než potravinové alergie. V případě intolerance si možná ani nemusíte uvědomovat, že vám to, co jíte každý den, způsobuje potíže, které snižují kvalitu vašeho života.

Pokud se nemůžete zbavit nějakého problému, objednejte se k nám na konzultaci, poradíme vám, zda test potravinových intolerancí může vyřešit vaše potíže.

Po absolvování testu vám pomůžeme stanovit stravovací plán a již během prvních dnů zlepšíme váš zdravotní stav.

Testem na intolerance tyto dané potraviny zjistíme a pomůžeme vám tak zlepšit životosprávu.

Co vás čeká:

1. KROK

Konzultace 

Nejprve vás čeká konzultace s naším výživovým specialistou, který probere vaše potíže a vysvětlí problematiku potravinových intolerancí.

2. KROK

Odběr krve

Odebereme vám krev pro zvolený balíček množství potravin testu potravinových intolerancí, který poté diagnostikujeme.

3. KROK

Výsledky

Výsledky vám zašleme a domluvíme se na dalším postupu. Probereme vhodný výživový plán a po několika týdnech proběhne závěrečná konzultace.

bottom of page