top of page
skinbooster - MP Clinic

Skinbooster

Hloubkové hydratace kyselinou hyaluronovou s omlazením pokožky ve všech jejích vrstvách

Jedno z nejúčinnějších antiaging ošetření, které vyhladí vrásky, rozjasní pleť a navrátí objem. 

Skinbooster je technika, při které se aplikuje kyselina hyaluronová do středních vrstev pokožky, kde přetrvává až 3x déle. Hloubková hydratace zevnitř má takto silnější a prodloužený efekt. Kůže je obnovená, vypíná se povrch a zvyšuje se její pružnost. Aplikuje se na obličej, krk, dekolt i na hřbety rukou.

Výsledky a frekvence ošetření

Výsledky jsou viditelné během týdne po ošetření. Pokud jdete na ošetření poprvé, doporučuje se aplikovat Skinbooster opakovaně. S dostatečným množstvím kyseliny hyaluronové ve tkáni je účinně doplněna hladina kolagenu, což zpomaluje proces stárnutí. Po opakování může efekt držet 8-12 měsíců, v závislosti na věku, typu pokožky pacienta a životním stylu. Zákrok je možné absolvovat celoročně.

Průběh zákroku

S lékařem jsou při konzultaci probrány vaše přání a vysvětleny výhody zákroku. Je velmi důležité pochopit, jakých výsledků lze zákrokem docílit a kolik sezení bude potřeba k dosažení očekávaných výsledků.

Zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, následně se úzkou jehlou aplikuje Skinbooster rovnoměrně na celou plochu ošetřované oblasti.

Po zákroku

Bezprostředně po ošetření nejsou nutná žádná speciální opatření. Jen je třeba počítat s tím, že pleť může být v důsledku aplikace zarůžovělá, mírně oteklá, můžou se objevit i drobné modřinky. Všechny tyto příznaky během pár hodin až dní odezní. 

bottom of page