top of page
růžová make-up

Hydratace rtů

Hydratace rtů použitím kyseliny hyaluronové

Krásné šťavnaté rty patří k symbolům ženské krásy. Ty ale nenadělí příroda každému z nás. S přibývajícím věkem také rty ztrácí svůj plný tvar a často dochází k jejich dehydrataci. Výplně kyselinou hyaluronovou jsou perfektním řešením k získání hydratovaných rtů a zbavení se jemných vrásek.

Průběh zákroku

Tak jako u každého jiného zákroku proběhne konzultace, na které s vámi doktor probere vaše přání.

Výplně se poté aplikují tenkou jehlou přímo do rtů a samotný zákrok trvá zhruba 10 minut. Očekávejte zvýšený otok rtů, zejména ráno po dobu několika prvních dnů po zákroku. K úplnému odeznění otoku a "usazení" materiálu dojde přibližně za 2 týdny. Efekt trvá přibližně 12 měsíců, přičemž ošetření lze kdykoliv zopakovat. Z našich zkušeností víme, že účinek se prodlužuje o několik měsíců, v některých případech dokonce o dva roky. I v tomto případě však dejte na doporučení lékaře a jeho odborný pohled, aby váš vzhled zůstal i nadále přirozený. 

Po zákroku

Po zákroku se mohou objevit drobné otoky, zčervenání a modřinky, které do 3 dnů zmizí. Ošetřované místo se doporučuje opatrně chladit pro zmenšení otoku. Kůže na rtech je velmi tenká a citlivá, proto ji chlaďte ideálně přes utěrku, případně šátek.

Přibližně týden po aplikaci injekčních výplní se vyhýbejte extrémním výkyvům teplot. Nedoporučuje se solárium, opalování, sauna, chodit ven v mrazivém počasí. Vyhněte se i fyzické námaze.

Kontraindikace 

Nesmí se aplikovat pří výskytu oparu a infekce úst.

bottom of page