top of page
Zdravá výživa a testování zdraví - test vitamínů a minerálů

Preventivní balíčky

krevní rozbory

ZÁKLADNÍ VYŠETŘENÍ

Základní balíček pro zvýšení imunity. Je vhodný pro každého se snahou změnit své stravovací návyky. Balíček slouží pro péči o zdraví všech, co chtějí udělat krok vpřed pro lepší život.

Dostatek vitaminů je pro správné fungování našeho organismu naprosto klíčový. Pokud nám vitaminy či minerály chybějí, dříve nebo později se to na našem organismu nějak projeví. Ať už nenápadnými příznaky, jako jsou únava či oslabená imunita, nebo propuknutím choroby. Proto pro Vás nabízíme balíčky, které obsahují krevní rozbory na zjištění deficitů minerálů a vitamínů a jejich následnou normalizaci pro správné fungování těla a mozku při náročných  a vysoce stresových pozicích.

 

Benefity:

  • zjištění nedostatku jednotlivých látek a následné upravení jídelníčku pro jejich doplnění

  • prevence k zdravému životnímu stylu

Preventivní balíčky:

KOMPLEXNÍ VYŠETŘENÍ

Balíček obsahuje komplexní krevní rozbory, a to i na zjištění potravinových intolerancí. Součástí je i individuální konzultace s lékařem. Tento balíček je prvním krokem ke zdraví.

FIT SPORTOVEC

Balíček pro sportovce na zvýšení výkonnosti, imunity a regenerace těla. Je vhodný pro rekreační sportovce i profesionály a
osoby se snahou změnit své stravovací návyky

Co vás čeká:

1. KROK

Konzultace

Nejprve vás čeká konzultace s naším výživovým specialistou, který probere vaše potíže a vysvětlí celý postup.

2. KROK

Odběr krve

Odebereme vám vzorek krve, který následně diagnostikujeme.

3. KROK

Výsledky

Výsledky vám zašleme a domluvíme se na dalším postupu. Stanovíme nový výživový plán a po několika týdnech proběhne kontrolní konzultace.

bottom of page