top of page

EMSCULPT NEO (EDGE)
Neinvazivní liposukce

-30%

TUKU

+25%

SVALŮ

KOMPLEXNÍ OŠETŘENÍ NA MÍRU

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

   

Na konzultaci probereme všechna Vaše přání, potíže a stravovací návyky, abychom mohli sestavit následující postup pro Vás přímo na míru.

fotografie-3.jpg

KREVNÍ TESTY

   

Zjistíte kompletní přehled o svém zdravotním stavu.

Zaměřujeme se na příčinu nikoliv pouze na následky, abychom zajistili dlouhodobě udržitelné výsledky.

2.jpg

ZDRAVOTNÍ DIAGNOSTIKA

   

Provedeme kompletní diagnostiku na nejnovějším přístroji InBody na trhu, který disponuje nejpřesnější technologií pro měření složení těla na světě.

fotografie.jpg

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE

  

Provedeme neinvazivní a bezrizikovou alternativu liposukce s celou řadou pozitivních účinků na zdraví a metabolismus pomocí přístroje Emsculpt Neo.

EMSCULPT NEO

Tento neinvazivní unikátní přístroj je celosvětově oceněn jako nejlepší přístroj pro redukci tuku, zpevnění svalstva a formování postavy. Přístroj je milován celebritami od Kim Kardashian přes Jennifer Lopez, Megan Fox až po modelku Olivia Culpo. EMSCULPT NEO jako jediný přístroj na světě buduje svaly a současně spaluje tuk – tím formuje postavu.

Výhody ošetření
  • jako jediný přístroj na světě dokáže účinně odstranit viscerální (útrobní) tuk 

  • neinvazivní, nevyžaduje rekonvalescenci

  • efektivní výsledky bez námahy

  • krátká doba ošetření, které stihnete v pauze na oběd za 30 minut

  • jediná možnost neinvazivního liftingu hýždí

  • bez vedlejších účinků

  • posiluje svaly, spaluje tuk

  • tělesná diagnostika na InBody 970 ZDARMA

  • krevní testy ZDARMA

Před ošetřením

EMSCULPT NEO je vhodný pro zdravé muže i ženy všech věkových kategorií. Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim. Najezte se nejpozději 2 hodiny před procedurou.

Průběh ošetření

Během ošetření ležíte v pohodlné pozici po dobu 30ti minut. Na kůži cítíte působení tepla a poklepovou masáž následovanou intenzivními svalovými kontrakcemi. Naši speciálně školení terapeuti na vás dohlížejí po celou dobu ošetření a dbají na správné individuální nastavení svalové zátěže tak, abyste docílili těch nejlepších výsledků.

Po ošetření

Je vhodné dopřát tělu zvýšený příjem proteinů a aminokyselin a poskytnout mu tak potřebný stavební materál k budování svalové hmoty. Pokud cvičíte, vyhněte se posilování ošetřených partií minimálně na 2 následující dny a dopřejte svým svalům čas potřebný na regeneraci. To, že svaly po ošetření nebolí, neznamená, že jste cvičili málo, ale je to důkazem dokonale promyšlené technologie přístroje EMSCULPT NEO.

Výsledný efekt

Postupnou změnu vnímáte již po prvním ošetření a efekt se dále zlepšuje ještě několik týdnů po skončení celého cyklu procedur.

EMSCULPT NEO EDGE

Jedinečný aplikátor EDGE působí zároveň na příčný a šikmý sval břišní. To znamená, že vám nejen zpevní příčný sval břišní, ale i problematická "madla lásky", která jsou prakticky nemožná vytvarovat přirozenou cestou a často nám zůstávají i po redukci hmotnosti. Jedná se o opravdovou jedničku, která vás ušetří liposukce a jiných drastických procedur a zcela neinvazivní cestou přinese viditelné výsledky, díky kterým budete na své tělo pyšní jako nikdy dříve!

Aplikátor je o polovinu větší než klasický aplikátor na břicho, stehna, zadeček, lýtka nebo paže. Díky svému ergonomickému tvaru si poradí i s partiemi, kde bývá větší výskyt tukových zásob s vyšší odolností.

EDGE je skutečně inovativním řešením pro zpevnění. Jako jediný přístroj ošetřuje celé příčné, ale i šikmé břišní svalstvo a současně redukuje tukové zásoby. Během jediné procedury tak ošetříte celou partii břicha včetně "madel lásky".

EMSCULPT NEO
EMSCULPT NEO
EMSCULPT NEO

Pokud si nejste jisti, či je pro vás ošetření vhodné, objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma. 

bottom of page