top of page
Exion - MP Clinic

EXION
Mikrojehličková radiofrekvence

Budoucnost mladistvé pokožky díky přístroji Exion, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a elastinu

+41%

KVALITA KŮŽE

+47%

KOLAGENU

+50%

ELASTINU

Zažijte dokonalé omlazení pleti pomocí nejnovější frakční mikrojehličkové radiofrekvence. EXION je mikrojehličková radiofrekvence pro omlazení a vypnutí pleti, která kombinuje v jednom přístroji monopolární radiofrekvenci řízenou umělou inteligencí a mikroneedling. Díky této kombinaci přináší na trh nové standardy pro neinvazivní revitalizaci a celkové omlazení pokožky se zlepšením jejího prokrvení a výživy a intenzivní stimulaci fibroblastů pro produkci nového kolagenu. Exion díky své unikátní technologii umožňuje stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky a tím jí navrátit elasticitu, jas a mladistvý vzhled. Jedna série ošetření dokáže ubrat několik let. Kombinaci mikrojehličkování a radiofrekvence při tomto ošetření těžíte z účinků dvou různých technologií a dosáhnete tak synergického efektu. Výsledkem je totiž stimulace obnovy buněk, stimulace tvorby kolagenu a rejuvenace vrchní části pokožky. Tato technika může být použita v oblasti obličeje i těla. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří obličej, oční okolí, krk a dekolt, břicho, stehna, hýždě a kolena.

Benefity oproti ostatním radiofrekvencím

Při microneedlingu (mikrojehličkování) pronikají drobné mikrojehličky do hloubky kůže. Mikrovpichy indukují přirozenou tvorbu kolagenu a současně slouží k přenosu radiofrekvenční energie hlouběji do kůže a podkoží. Vzniklé teplo způsobí stažení stávajících kolagenových vláken a nabudí produkci nového kolagenu a elastinu, díky kterým se zpevní kůže a podkoží. EXION přišel na trh s naprosto novou frakcionovanou mikrojehličkovou radiofrekvencí řízenou umělou inteligencí. U jiných zařízení se mikrojehličky vpichují v celé své délce do kůže, což přináší s sebou vyšší riziko traumatizace kůže a prodlouženou dobu hojení. Přitom však nedosahují takové hloubky a intenzity působení jako EXION. Při ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí EXION přecházejí mikrojehličky pouze do hloubky 4mm, zatímco dodávaná energie se dostává a působí až do hloubky 8mm.

Zabudovaná technologie umělé inteligence pomáhá analyzovat typ pokožky klienta. Například tloušťku a další jedinečné znaky, aby určila optimální a bezpečné nastavení dodávané energie. Systém umělé inteligence zároveň zajišťuje rovnoměrnou dodávku energie do ošetřovaných míst. Po dobu celého zákroku pomáhá udržovat stejnou cílovou hodnotu teploty. 

Tento inovativní přístup dodávky energie zvyšuje účinnost každého jednoho ošetření. Přináší rychlejší a celkově pozoruhodnější výsledky ve zpevňování a omlazování kůže.

Výhody ošetření

 • zlepšuje kvalitu kůže o 41 %

 • nárůst kolagenu o 47%

 • dlouhodobá stimulace produkce kolagenu a elastinu

 • přirozené omlazení 

 • hloubková hydratace pleti

Před ošetřením
 • není potřebná žádná speciální příprava

 • před zákrokem a v průběhu celého léčebného období neužívat protizánětlivé léky, antibiotika, léčiva a krémy s obsahem retinoidů

 • neabsolvovat jiné laserové procedury, ani chemický peeling

Průběh ošetření

Během první schůzky Vám náš specialista přístrojové terapie navrhne individuální plán ošetření, který bude přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám. Po desinfekci pokožky na ošetřovanou oblast přiložíme aplikační koncovku s mikrojehličkami a rovnoměrně ošetříme celou plochu na obličeji. Celé ošetření řídí umělá inteligence zabudovaná do přístroje.  

Ošetření můžete absolvovat kdykoli během dne, trvá přibližně 30 minut, u větších ploch i déle.

Po ošetření

Po ošetření je pokožka lehce zarudlá s pocitem tepla vycházejícího zevnitř kůže. Během obvykle 24 hodin tyto příznaky odezní, pokožka se uklidní, ale na povrchu bude sušší. Stačí ji promašťovat výživnými krémy a chránit před sluncem. Aby byly výsledky uspokojivé, je vhodné proceduru zopakovat ve 2-4 týdenních intervalech. Pravidelná péče o pleť s použitím vysoce kvalitních produktů vám pomůže k lepším výsledkům.

Kontraindikace

 • akutní bakteriální a virové infekce

 • chronické kožní onemocnění v ošetřované oblasti

 • při porušení kůže

 • v místě aplikace botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové v předchozích 14 dnech

 • po laserovém nebo peelingovém ošetření pleti v předchozích 14 dnech

 • těhotné i kojící ženy 

bottom of page