top of page
Exilite - MP Clinic

Exilite

Omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn i žilek a léčba akné

Možná byste chtěli mít jemnější pleť a vypadat o pár let mladší? Nebo se chcete zbavit pigmentových skvrn, žilek či akné? S moderní IPL technologií EXILITE je nyní mnohem snazší dosáhnout omlazení pleti, sjednocení tónu pleti, odstranění pigmentových skvrn, žilek a akné. Dle typu ošetření se používají různé výměnné filtry. Je to volba pro ty, kteří hledají možnost dostupného estetického zdokonalení. 

 

Ošetření IPL technologií se stává stále populárnější díky své rychlosti. Je téměř nebolestivé a při použití kvalitního přístroje i velmi efektivní, a proto pro vás máme ten nejmodernější - Exilite. Nejčastěji se využívá k trvalému odstranění chloupků, dále pak k léčbě některého typu rozšířených červených žilek, léčbě rosacey, pigmentových skvrn a léčbě akné.

 

Led terapie

Exilite přináší jedinečnou podporu regenerace na základě účinků světelné LED terapie.

Při aplikaci pokožka absorbuje světlo a stimuluje kolagenové proteiny. Pleť má následně více kolagenu, vypadá hladší a plnější, což může snížit výskyt jemných linií a vrásek a dále také eliminuje jizvy. Předpokládá se také, že červené LED světlo redukuje zánět a zlepšuje krevní oběh, pokožka pak vypadá zdravější a zářivější.

 

Omlazení pleti

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITE IPL aktivně chlazeným safírovým krystalem. S pomocí této terapie je mnohem snazší dosáhnout omlazení pleti, tvorby kolagenu, vyhlazení jemných vrásek, celkovému zlepšení povadlé pleti.

Je to volba pro ty, kteří hledají možnost dostupného a rychlého estetického zdokonalení. Zlepšení většinou pozorujete již po prvním ošetření.

 

Odstranění pigmentových skvrn

Pomocí této terapie je mnohem snazší dosáhnout odstranění pigmentových skvrn, stařeckých fleků – pomocí IPL se pigment v lézi srazí, eventuálně vybledne nebo se odloupne, tím se vytvoří požadovaný efekt.

Terapie řeší odstranění nežádoucích pigmentových skvrn na místech jako např. obličej, krk, dekolt nebo na rukou. 

Procedura je časově nenáročná a je vhodná pro ženy i muže.

 
Odstranění žilek

Odstranění žilek pomocí IPL je účinné, nebojte se jej vyzkoušet. Teplo způsobí, že se hemoglobin v lézi srazí a vybledne nebo se odloupne při přirozené výměně kůže.

Terapie řeší odstranění nežádoucích žilek a cévních lézí na obličeji a nohou. Procedura je časově nenáročná a je vhodná pro ženy i muže, které trápí žilky.

 

Léčba akné

Léčba akné a jizviček s IPL odstraní i dlouhodobé problémy. Při ošetření dochází k aktivaci kožních buněk vedoucí k rychlejší obnově pokožky a redukci produkce kožního mazu. Pleť se léčbou vyhladí, zjemní a postupně odstraňuje akné a jizvy po něm.

Aplikací IPL laseru je možné stimulovat kolagen a tím urychlit hojení jizev. 

Terapie řeší odstranění akné na obličeji, krku, dekoltu a zádech.

 

Průběh ošetření

Před ošetřením je třeba nasadit speciální brýle, které chrání oči před laserovým paprskem. Při ošetření akné pomocí systému IPL vysílá aplikátor krátké světelné pulsy do pokožky.

 

Po ošetření

Po ošetření obličeje vždy používejte krém s vysokým UV faktorem a nevystavujte se slunci.

bottom of page