top of page
Redukce tukové tkáně - Emsculpt Neo a Exion

EMSCULPT NEO  & EXION
Redukce tukové tkáně

Redukce tuku a zpevnění pokožky za pomocí kombinace dvou světových přístojů Emsculpt Neo a Exion

Kombinace dvou efektivních přístrojů, která zaručí vysněný výsledek. Spojením přístrojů Emsculpt Neo a Exion zlepšíme stav těla nejen zvenku, ale i zevnitř! Exion zlepšuje kvalitu pokožky, kdežto Emscupt bojuje s nebezpečným viscerálním tukem uvnitř. To zaručuje perfektní kombinaci pro dosažení vytoužené postavy.

Emsculpt Neo

Neinvazivní a bezriziková alternativa liposukce s celou řadou pozitivních účinků na zdraví a metabolismus

EMSCULPT NEO je celosvětově oceněn jako nejlepší přístroj pro redukci tuku, zpevnění svalstva a formování postavy.

Přístroj je milován celebritami od Kim Kardashian přes Jennifer Lopez, Megan Fox až po modelku Olivia Culpo. EMSCULPT NEO jako jediný přístroj na světě buduje svaly a současně spaluje tuk – tím formuje postavu.

Exion

Booster kyseliny hyaluronové a průlom v mikrojehličkové radiofrekvenci bez bolesti. Exion je první technologie, která zvyšuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové a výrazně ovlivňuje celkový vzhled a zdraví pokožky.

Exion svým působením hloubkově stimuluje pokožku, což zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové.

Díky své unikátní technologii umožňuje stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky a tím jí navrátit elasticitu, jas a mladistvý vzhled pokožky. Jedna série ošetření dokáže ubrat několik let. Výsledkem je stimulace obnovy buněk, stimulace tvorby kolagenu a rejuvenace vrchní části pokožky. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti patří dekolt, břicho, stehna, hýždě a kolena.

Před ošetřením

Přístroje jsou vhodné pro zdravé lidi všech věkových kategorií. 

Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim. Najezte se nejpozději 2 hodiny před procedurou.

Průběh ošetření

Během první schůzky Vám náš specialista tělové terapie navrhne individuální plán ošetření, který bude přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám. Samotné ošetření je naprosto bezbolestné a nevyžaduje žádnou přípravu, jen ležíte v pohodlné pozici.

Při ošetření s přístrojem Exion cítíte jemné prohřátí, které zmírňuje chladivý gel. U Emsculpt Neo na kůži cítíte působení tepla a poklepovou masáž následovanou intenzivními svalovými kontrakcemi. Naši speciálně školení terapeuti na vás dohlížejí po celou dobu ošetření a dbají na správné individuální nastavení, abyste docílili těch nejlepších výsledků.

Po ošetření

Je vhodné dopřát tělu zvýšený příjem proteinů a aminokyselin a poskytnout mu tak potřebný stavební materál k budování svalové hmoty. Pokud cvičíte, vyhněte se posilování ošetřených partií minimálně na 2 následující dny a dopřejte svým svalům čas potřebný na regeneraci. 

Výsledný efekt

Postupnou změnu vnímáte již po prvním ošetření a efekt se dále zlepšuje ještě několik týdnů po skončení celého cyklu procedur.

Kontraindikace

  • akutní bakteriální a virové infekce

  • chronické kožní onemocnění v ošetřované oblasti

  • při porušení kůže

  • v místě aplikace botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové v předchozích 14 dnech

  • po laserovém nebo peelingovém ošetření pleti v předchozích 14 dnech

  • těhotné i kojící ženy 

bottom of page