top of page
Formování postavy - Emsculpt Neo a Emtone

EMSCULPT NEO  & EMTONE
Formování postavy

Redukce tuku, formování těla a odstranění celulitidy za pomocí kombinace dvou světových přístojů Emsculpt Neo a Emtone

Unikátní kombinace dvou světových přístrojů, která zaručí ideální výsledek. Tímto jedinečným spojením vyřešíme jak viditelné estetické nedostatky, tak vnitřní problematický tuk. Emtone působí na povislou pokožku, kdežto Emscupt bojuje s nebezpečným viscerálním tukem uvnitř. To zaručuje perfektní kombinaci pro formování postavy.

Emsculpt Neo

Neinvazivní a bezriziková alternativa liposukce s celou řadou pozitivních účinků na zdraví a metabolismus

EMSCULPT NEO je celosvětově oceněn jako nejlepší přístroj pro redukci tuku, zpevnění svalstva a formování postavy.

Přístroj je milován celebritami od Kim Kardashian přes Jennifer Lopez, Megan Fox až po modelku Olivia Culpo. EMSCULPT NEO jako jediný přístroj na světě buduje svaly a současně spaluje tuk – tím formuje postavu.

Emtone

Většina žen trpí celulitidou a výrazným ochabnutím kůže po úbytku váhy a přibývajícími léty. Může za to ztráta kolagenu a elastinu, které zlepšují kvalitu, pružnost a pevnost pokožky. Řešením je EMTONE - přístoj, který redukuje celulitidu s úspěšností 90 % a zároveň zpevňuje povrch pokožky těla.

EMTONE je neinvazivní ošetření celulitidy certifikováno FDA. Kombinuje radiofrekvenci a cílenou tlakovou energii tak, aby došlo k redukci celulitidy a zároveň zpevnění povrchu pokožky těla.

Před ošetřením

Přístroje jsou vhodné pro zdravé lidi všech věkových kategorií. 

Několik dní před terapií a týden po ní je žádoucí zvýšit pitný režim. Najezte se nejpozději 2 hodiny před procedurou.

Průběh ošetření

Během první schůzky Vám náš specialista tělové terapie navrhne individuální plán ošetření, který bude přizpůsoben Vašim konkrétním potřebám. Samotná ošetření jsou naprosto bezbolestná, jen ležíte v pohodlné pozici. Emtone lze přirovnat k masáži lávovými kameny s přidáním mechanických vibrací. U ošetření s Emsculpt Neo na kůži cítíte působení tepla a poklepovou masáž následovanou intenzivními svalovými kontrakcemi. Naši speciálně školení terapeuti na vás dohlížejí po celou dobu ošetření a dbají na správné individuální nastavení, abyste docílili těch nejlepších výsledků.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření může být kůže teplá na dotek, nebo lehce narůžovělá. Není však potřeba žádná rekonvalescence a můžete se ihned vrátit do svého každodenního života. Je vhodné dopřát tělu zvýšený příjem proteinů a aminokyselin a poskytnout mu tak potřebný stavební materál k budování svalové hmoty. Pokud cvičíte, vyhněte se posilování ošetřených partií minimálně na 2 následující dny a dopřejte svým svalům čas potřebný na regeneraci. To, že svaly po ošetření nebolí, neznamená, že jste cvičili málo, ale je to důkazem dokonale promyšlené technologie.

Výsledný efekt

Postupnou změnu vnímáte již po prvním ošetření a efekt se dále zlepšuje ještě několik týdnů po skončení celého cyklu procedur.

Ošetřované oblasti

Tato metoda vám pomůže v těch nejproblematičtějších partiích. Pokud si přejete dosáhnout dlouhodobých viditelných výsledků, doporučujeme absolvovat zhruba šest procedur.

  • hýždě

  • zadní stranu stehen

  • přední stranu stehen

  • vnitřní stranu stehen

  • boky

  • madla lásky

  • břicho

  • paže

Proměňte svůj sen o krásném těle v realitu. Tuto unikátní kombinaci si nyní můžete vyzkoušet v naší klinice. Objednejte se na nezávaznou konzultaci.

bottom of page